V půlce dubna

nepíšu ale jsem

Měsíc a žádnej příspěvek, to je pravda, omlouvám se drazí čtenáři, kteří jste mi ještě zůstali a neemigrovali na facebook. Jenže to byly pekelně nabité čtyři týdny a ještě pořád jsem ve skluzu s doháněním restů a odpovídání na majly. Alespoň jsem ale updejtovala fotky z Velikonočních dílen, takže se račte pokochat obrazem (zde). V tejdnu před dílnama mi obě děti ochořely střevní chřipkou a domov se proměnil na lazaret a prádelnu (první tři dny v sobě neudržely ani pár loků vody). Do toho jsem měla asi 5 tlumočících jobů který jsem musela delegovat protože hlídání k nemocnejm dětem …to prostě nejde.

Pak přijela z Čech kamarádka, děti se uzdravily, dílny proběhly (vše v sledu 3dnů) a mohli jsme vyrazit na výlety po turistických atrakcích Londýna.

$$OBR492059$$

$$OBR492060$$

$$OBR492061$$

Pak jsme měly s dalšíma kamarádkama exkurzi do dulwichského nočního života a ochutnaly barevně i chuťově divoké koktejly.

$$OBR492062$$

$$OBR492063$$

Den na to měl Samuel stávku ve škole takže jsme se rozhodli den využít pro nějaký větší výlet a dopadlo to tak že jsem se vypravila s oběma dětmi a kamarádkou autem k moři, za což si tímto klepu na rameno protože to byla moje první cesta autem mimo Londýn (akorát příště pojedeme jinam, v Ramsgate je nuda).

$$OBR492064$$
beton

$$OBR492065$$
na čerstvém vzduchu jak známo lépe chutná

$$OBR492066$$
přístav

$$OBR492067$$
a voda

$$OBR492068$$
řidič

$$OBR492069$$
zastávka v Cantenbury

To byla středa. Dojeli jsme večer utahaný, já se snažila dát uložit vykoupaný děti spát abych mohla sbalit kufr, ale odpadly až někdy kolem desátý, manžel měl zrovna nějakou důležitou schůzi takže jsem sbaleno měla až někdy k půlnoci, vykoupala se a šla spát aby mě budík vzbudil ve tři ráno. Ne, nebylo chytrý kupovat letenky na 6.25 z Gatwicku. Taxi stálo 40liber.

A začaly nám dva tejdny jarních prázdnin v Čechách, který se nesly ve znamení proměnlivýho počasí a nemocí, které postihovaly postupně skoro všechny členy rodiny od chřipek po záněty rohovky. Trochu jsme vymrzli ve skanzenu v Zubrnicích a později na chatě na Sázavě ale udělaly se i krásné slunečné dny takže já si nestěžuju, stihli jsme toho vidět a prožít hodně.

Vybrala a orámečkovala jsem pár fotek protože brzo končí servr Picknik kterej jsem na to používala takže budu muset hledat jinej. Na co se nedostalo je magická noční praha a rozmazané barevné šmouhy z několika nočních podniků, což si jistě domyslíte sami. Tímto díky Báře za organizaci, Janě za účast a Ondrovi že nás provedl Prahou :) Hausbot neměl chybu!

Svým rodičům chci, každému zvlášť a oběma dohromady, poděkovat za jejich čas a čas, který věnovali mým dětem, a omluvit se za škody, které způsobily na jejich majetku a také za škody které jsem způsobila já na jejich nevinných dětských duších tím že jsem je občas okřikla. Tetě Dáše dík za výborný polívky (kterých se teď děti dožadujou ode mně). Většímu počtu lidí dík za převozy a přesuny autem sem a tam. :)

$$OBR492071$$
Zubrnice a Bukovka

$$OBR492072$$
Samuel na dratkařským workshopu

$$OBR492073$$
pletení pomlázek a košíků

$$OBR492074$$
na návštěvě

$$OBR492075$$
pomocník

$$OBR492076$$
na další návštěvě

$$OBR492077$$
na chatě

$$OBR492078$$
rána jsou tu chladná

$$OBR492079$$
marshmalows

$$OBR492080$$
v kravíně

$$OBR492081$$
u želivky

$$OBR492082$$
roxy a závora

$$OBR492083$$
do lesa

$$OBR492084$$
a z lesa

 

Teď pomalu spřádám plány na letní prázdniny a v horizontu několika týdnů chystám narozeninovou párty pro oba lupínky současně (5&2).

Samuel byl dnes poprvé ve škole a vše ok.

5 thoughts on “V půlce dubna

  1. to je parada….Som rada ze ste si to tam uzili. fotky su super, deti vyzeraju happy. keep it up!

  2. Krásné fotky, krásné děti. Mimochodem, Samuel je ti čím dál podobnější. A je to kus chlapa, vypadá starší než na 5.

  3. Ten cas tak leti, ze? Nam uz je pul roku a me prijde, ze jsme si ten nas poklad dovezli vcera z porodnice :-) Asi to tak budu mit uz do konce zivota :-D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s