About this blog

Přesunula jsem sem archiv původniho blogu z adresy spoon.bloguje.cz a volně na něj navazuji. Bohužel jsou ve starších příspěvcích nefunkční linky a neexistující obrázky, které s koncem servru bloguje.cz vzaly za své (byly umístěné přímo tam). Budu to postupně editovat a dávat obrázky do článků zpátky i když je to zatím v rovině teoretického projektu, pořád jsem ve fázi editovnání šablony a nacházení vyhovujícího grafického rozhraní.

Ráda bych věřila že si mně časem najdou původní čtenáři a přidají se noví.( A že jich zase bude 208 za den!), ale kdo ví kde je konec těm co jsem znala a co tu pod články vedli diskuse…

bloguje printscreen_

K původnímu vzhledu se mi dopracovat nedaří, budu ještě chvíli experimentovat …

old blog

Pakliže se tudy mihnete, promítnete, proletíte…zanechte po sobě stopu ve formě komentáře/feedbacku. It can be whatever…relevant..or not.

3 thoughts on “About this blog

  1. Dobry den, konecne jsem narazila na Vas blog. Pred par lety jsem ho cetla, ale jak se puvodni web zrusil tak jsem uz nevedela kde hledat a i jsem zapomnela jmeno. Mam pocit, ze loni jsem Vas i s detmi zahlidla na Andelu tak jsem si na blog opet vzpomnela, ale nevedela jsem nazev. Ted jsem na nej nahodou narazila a mam radost :) jdu cist. Doufam, ze se mate dobre.

  2. Pavlo i já vzpomínám na blogový doby. Hodně se od té doby změnilo, ale to nic nemění na faktu, že si i já tu a tam ráda přečtu jak šel život s někým dál. Není už tolik času ( a možná i život se změnil vlivem okolností do určitého stereotypu), jsou jiné starosti . A tak se snažím radosti, které se ještě občas vyskytnou, spíše prožít, nežli popsat. I já jsem změnila stav, místo pobytu, zdraví, a spoustu jiných životních peripetií. A tak se sem občas zatoulám, podívám se jak stárneme vedle našich dětí ( já už tedy vnoučat), a ani se nestačím divit. A jinak právě minulý týden jsem hledala nějaký kurz v Praze, kde se naučit renovovat staré křeslo a židle. Ty už jsi jako profesionálka, mne “ušák” v budoucnu čeká. Kurzy existují, tak proč si nezpestřit na stará kolena své koníčky. Moc tě zdravím Eli.

  3. Zdarec Cacoro. Padla myšlenka se sejít-. Brontici a brigádníci z Vepřku. Co ty na to? Tom – Bob co s tebou tančil v Utkání oplodňovací tanec 😋
    Ozvi se na tjirsa@email.cz

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s