About this blog

Přesunula jsem sem archiv původniho blogu z adresy spoon.bloguje.cz a volně na něj navazuji. Bohužel jsou ve starších příspěvcích nefunkční linky a neexistující obrázky, které s koncem servru bloguje.cz vzaly za své (byly umístěné přímo tam). Budu to postupně editovat a dávat obrázky do článků zpátky i když je to zatím v rovině teoretického projektu, pořád jsem ve fázi editovnání šablony a nacházení vyhovujícího grafického rozhraní.

Ráda bych věřila že si mně časem najdou původní čtenáři a přidají se noví.( A že jich zase bude 208 za den!), ale kdo ví kde je konec těm co jsem znala a co tu pod články vedli diskuse…

bloguje printscreen_

K původnímu vzhledu se mi dopracovat nedaří, budu ještě chvíli experimentovat …

old blog

Pakliže se tudy mihnete, promítnete, proletíte…zanechte po sobě stopu ve formě komentáře/feedbacku. It can be whatever…relevant..or not.

2 thoughts on “About this blog

  1. Klara May 31, 2016 / 5:40 pm

    Dobry den, konecne jsem narazila na Vas blog. Pred par lety jsem ho cetla, ale jak se puvodni web zrusil tak jsem uz nevedela kde hledat a i jsem zapomnela jmeno. Mam pocit, ze loni jsem Vas i s detmi zahlidla na Andelu tak jsem si na blog opet vzpomnela, ale nevedela jsem nazev. Ted jsem na nej nahodou narazila a mam radost :) jdu cist. Doufam, ze se mate dobre.

  2. Eliza October 19, 2016 / 1:05 pm

    Pavlo i já vzpomínám na blogový doby. Hodně se od té doby změnilo, ale to nic nemění na faktu, že si i já tu a tam ráda přečtu jak šel život s někým dál. Není už tolik času ( a možná i život se změnil vlivem okolností do určitého stereotypu), jsou jiné starosti . A tak se snažím radosti, které se ještě občas vyskytnou, spíše prožít, nežli popsat. I já jsem změnila stav, místo pobytu, zdraví, a spoustu jiných životních peripetií. A tak se sem občas zatoulám, podívám se jak stárneme vedle našich dětí ( já už tedy vnoučat), a ani se nestačím divit. A jinak právě minulý týden jsem hledala nějaký kurz v Praze, kde se naučit renovovat staré křeslo a židle. Ty už jsi jako profesionálka, mne “ušák” v budoucnu čeká. Kurzy existují, tak proč si nezpestřit na stará kolena své koníčky. Moc tě zdravím Eli.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s