Konec tajnostem

Odemčeno!

Žádné tajnosti se tu neděly, kdo co nestihl může nyní dohnat, změnila jsem pouze design a je možný že ho budu měnit častějc protože mě výroba banneru bavila. Asi ne tak často jako GOOGLE ale třeba alespoň sezónně….

Takže vám přeji příjemné čtení a příjemný podzim

x

$$OBR479132$$

16 thoughts on “Konec tajnostem

  1. Tak jsem odstranila zaheslovani a zmenu potvrdila a nekolikrat to zkountrolovala a ono to presto heslo stale vyzaduje. Tak nevim. Jestli to neni nejake znameni ;) Jinak jsem chtela pridat rubriku pro aktivity a akce nasi cesko-slovenske skupinky mamek a deti ale pod anglickym ‘Community’ by to nikdo asi nerozkodoval a ceske ‘Spolecnost’ je zavadejici, takze je to zatim vsechno pod ‘Londynem’ a rada bych to casem oddelila. Taky pracuju na re-postovani obrazku, rozsirila jsem sloupec a pridala prostor na data takze muzou byt o neco vetsi.

  2. Jeee, tak jsem ráda, že tento blog je zpátky a nezamčený!!! Moc ráda sem chodím! Díky :)

  3. Hahahahahá tak jsem na tom stejně jako ti všichni přede mnou. Už jsem se bála, že byl nějaký důvod selektovat příchozí, a ejhle, ono to zase všechno jede, a ještě je to hezoučtější… zdravím s podzimem!!

  4. Dikyto jsem rada, ze jste zpatky, novy vzhled je bajecny… v mezicase jsem aspon precetla knizku Druhy exil , zajimave cteni a jiny pohled na to , v cem jsme zili ( je mi 45) – pozdravujte tatinka.

  5. Jé aha, mám co dočítat. Už jsem tu tedy skoro půl roku nebyla. Myslela jsem, že příběhům z Londýna je utrum. To mám – byť fakt opožděnou – radost, že né.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s