Roxy 26wks

slecna pulrocni

Posledni zapis o Roxy byl kratkej odstavecek v 19tejdnech a od ty doby nestiham jeji pokroky nejen zaznamenavat ale vubec registrovat! Kazdej den se zda byt neco noveho.

Najednou sedi bez opory, den nato se plazi, pak se pokousi zvedat, sama se postavi a ted nejnoveji stoji, o neco se opira a druhou rukou se pousti! Kdyz se priblizim chce se jit chytat mne, chce ke me popojit.

Krome dvou dvojek dole co ma uz davno se vyklubala jednicka nahore, druha je otazkou dnu a dneska vylezla dvojka nahore vpravo! Hroznej fofr! Zacali jsme s prikrmama a chutna ji vsechno a pije z picich hrnicku, brckem i z lahve, lzicku sama udrzi s strefuje se do pusy. Udrzi a okusuje susenku, kousek toustu, kost z kurete. Nicemu nerekne ne. Teda akorat formula milk moc nemusi, teda skoro vubec ne. Porad ji kojim a jeste par mesicu zrejme budu. Dudlik nechce i kdyz obcas si s nim hraje a okusuje ho. Nejnovejsi oblibena vec na okusovani je druha strana Samuelova zubniho kartacku. Kousadla pro deti jsou nudna.

Je vesela a druzna, Samuela miluje, necha si od nej vsechno libit (a on od ni taky). Vsude ho nasleduje. Tatinkem se necha pochovat, vykoupat, poponaset, ale jakmile se objevim v mistnosti ja chce ke mne. V kocarku bejva nejzlatejsi, jakmile jsme nekde na ceste, tak kouka kolem sebe a je klidna. Doma ovsem nevydrzi v zadnem sedadle, houpadle, skakadle ani ‘ohradce’ (travel cotbed), prestoze na me ma vyhled. Bud je nekde v pohybu (po necem se splha vzhuru) nebo u mne v naruci. Spi malo, pres den skoro vubec (nejedeme-li nekam, to si pak obcas v kocarku i zdrimne) a v noci se jeji buzeni co dve hodiny zlepsilo, nedavno jsem zaznamenala i (drive nevidany) 4hodinovy blok! :) Spime vsichni v jedne posteli protoze do kolibky ani moses basketu uz se nevejde (a stejne tam toho moc nenaspala) a jsem jenom rada ze se na nase krmici seance muzska cast rodiny nebudi.

Chtela jsem psat o spouste veci, o nasem beznem dnu, o cestovani mhd (k cemuz me inspirovala sedmi), o tom jak si Roxy se Samuelem hraji, o jejich kamaradech, o nasich aktivitach, o dilematu propichovani usi, a spoustu jinych veci, ale neni fakt cas, zamestnavaji me pripravy na besidku, a pak jedeme do Cech takze tady bude zrejme dlouha pauza. Dulezite je ze jsme vsichni zdravi (Roxy jeste doktora nevidela) a mame se radi.

 

$$OBR456767$$

$$OBR456768$$

$$OBR456769$$

$$OBR456770$$

$$OBR456771$$

$$OBR456772$$

$$OBR456773$$

$$OBR456774$$

$$OBR456775$$

$$OBR456776$$

$$OBR456777$$

$$OBR456778$$

$$OBR456779$$

19 thoughts on “Roxy 26wks

  1. ja ziram, to je skvely, jak je Roxy sikovna. radeji nebudu psat, co nas Vasik, :)) doufam, ze se v Praze uvidime, ozvi se, az budes mit cas, mejte se prima.

  2. Nádherná, okatá a mě se nejvíc líbí jak ji mazlí maminka, tedy jestli je to maminka. :)) Má na fotce takový pěkný koketní rošťácký úsměv. No, prostě malá ženská. :))

  3. Ta u pračky je jak z reklamy na miminko:)Jinak mi fakt na fotkách přijde mnohem starší, ale to je tím držením těla.

  4. Jo a bacha na to chození, nedávno jsem potkala v parku chlapečka, seděl na zemi, ptám se maminky kolik mu je, ona "devět měsíců". Chlapeček se najednou postavil a rozešel směrem ke mně. Se spadlou čelistí zírám, jak ke mně jde dítě ve věku, ve kterém moje dítě ještě neumělo sedět:-D – a najednou chlapeček nevybral terénní nerovnost a buchl sebou na zem. A v tom byl ten problém – "ročák" už má obvykle vyvinutou koordinaci pádu, dá před sebe instinktivně ruce, ale tenhle chlapeček se natáhl jak prkno a rozrazil si bradu. Tak bacha, ať se Rozy taky někde neotluče:)

  5. Famózní děvče! :DJe nádherná, děsně šikovná a jak jsem koukla na fotky, tak jsem si tak řekla: Do pytle, to to letí… :)

  6. Roxy je rozkošná,jsou si se Samuelem podobný,ale je to masakr jak je rychlá.Náš Jáchym si sám sedl v 10 měsicích… takže tohle je hukot.

  7. Nestačím koukat, jaká je Roxy veliká! Na první fotce i výrazem vypadá na rok a půl snad. Ale je to šikulka. Naši se v jejím věku sotva začali plazit. A v plazu oba strávili hodně dlouho :)S chozením je blbý, že to dítěti těžko zakážeš, když se rozhodne, že bude chodit, prostě začne. Já údajně začala těsně po 7. měsíci, přeskočila plaz, lez, sed a rovnou chodila, což pro páteř, kyčle apod. asi není to nejlepší, ale co už se mnou…Přeju Roxy co nejmíň pádů. Je krásná :-)

  8. jů…. :DTeda Roxy už je veliká slečna! :D Je úžasně šikovná a strašně rychlá a moc hezká holčička! :D Fajn, že se vám zlepšilo to spaní, tak jen ať se to dál zlepšuje! :D

  9. děti i fotky jsou báječné. Jen pořád kroutím hlavou jak je Roxy "vyspělá" Sam byl taky tak vývojově napřed?

  10. updejt v 6.5mesicichRoxy ma ke dvema spodnim uz vsechny ctyri horni zoubky, prodelala si prvni infekci (zanet oci a usi), dobirame antibiotika a chystame se do studenych Cech! :) Jinak muj comp je v oprave, nemam pristup k netu ani k datum takze asi letos nestihnu zadnou kolazovou PFku..:(

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s