Recept na detsky dort

S. ma zejtra narozeniny tak jsem se rozhodla vyguglit nejakej zvladnutelnej recept…a nasla tohle. (na Labuznikovi.com :)))

Recept na dětský dort

recept je určen pro 2 osoby
doba přípravy je neomezena.  

Ingredience:
300 g lásky,
200 g věrnosti,
2 vajíčka,
1 vanilková tyčinka

Příprava:
Všechno se dobře tře tak dlouho, až to ztuhne, potom se přidá trochu mléka, trochu bolesti, trochu rozkoše a silnější stisk. Nechá se to 9 měsíců uležet, je to laciné a hlavně je toho plný kočárek.

Doporučená příloha:
Jako příloha se podává 10 minut radosti a celý život starostí.

6 thoughts on “Recept na detsky dort

  1. :-) Jak diskutující správně poznamenávají, není to právě vůbec laciné :-D. A jak tak koukám na tvůj dortíček, chybí v ingrediencích ještě oříšek (aneb jak to pak pojmenovat :)).

  2. :) a já si říkala, že jsi obdivuhodná, že ještě stihneš upéct dort. Tak ještě hrníčkovou bábovku….tu jsem pekla ale na nic jiného jsem se zatím nezmohla… Přeju krásnou oslavu a všechno dobré a ještě lepší Samovi…

  3. Jé, Zuzi, ten třepací dort jsem chtěla dát k sobě na blog. Mi to řekla kolegyně v práci a taky mě to absolutně nadchlo. A mělo to fakt úspěch :-)

  4. tak jsme meli dort ze samosky – nezbyl cas – ale slavil uspech. ZDK: tesne po porodu jsem si vzpomela na tehle vtip (nevim jestli byl kreslenej nebo se jen vypravel – kazdopadne ted ho vidim ve zcela jinejch dimenzich): Na porodnim sale. Doktor pobizi rodicku:"maminko tlacte, TLACTE…!" a za chvili rana a .."a ted si ho pojdte najit!" :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s