Na vylete

Praha byla fajn ale dnes jsme dorazili do prirody, na Krivoklatsko, a to je jeste lepsi.

 O Praze nic moc psat nebudu, sesmolila bych jiste (kdybych chtela) prispevek na tema "Praha ocima Londynanky s kocarkem", protoze mne teprv az ted prekvapily veci jako zebry kde nejsou najezdy na obrubniku, vyska schodu ktery clovek musi prekonat pri nastupu do tramvaje ci autobusu, absence vytahu v metru a obtizna ci nemozna pristupnost obchodu (naposled zbrusu novy obrovsky Droxi ve  Vodickove kde vyprojektovali z chodniku hned troje schody). Pres to vsechno jsme se Samem shlidli napr. vystavu ve Fragnerove galerii, posedeli do noci v Crossu, projezdili centrum sem a tam (malem jsem z nej vytrasla dusi na starodavne i nove dlazbe), udelali nakupy, navstevy a celkove byli bizi.

Ted dychame cerstvy vzduch, poslouchame kokrhani kohouta v dalce, pozorujem jak deda seka kosou zahradu, presazuje jahody, sbira spadany jablka pro kone a taky jsme se slunili (ok, spis ja, S. to nepotrebuje) a pred chvili jsem ho vykoupala v lavoru s vodou. Veci jdou delat uzasne jednoduse. Navecir mozna zapalime ohen v krbu. Z kuchyne voni kure. Dneska se nam bude spat uzasne.

$$OBR265702$$

$$OBR265859$$

$$OBR265860$$

$$OBR265861$$

 

7 thoughts on “Na vylete

 1. Honza August 22, 2007 / 12:23 am

  No zni to fajn…… idilicky, proste pohadka…. Jo, venkov…

 2. sedmi August 22, 2007 / 10:24 am

  jé, škoda, že jsi nepsala dřív, že budeš v Práglu :) Mohly jsme zajít na kafe :)

 3. Leni ze Sevilly, respektive z Prahy August 22, 2007 / 2:42 pm

  no to je idylka, kulturni sok z Prahy uz jsem si taky trosku zazila, nemam kocarek ale mega kufr a na Dejvicke trebas je parada prestupovat… no a jeste ani nikdo sam od sebe nepomuze…ale dost bylo cechokritiky;) uzij klidu, venkova a pohody…

 4. zlamalka August 22, 2007 / 6:21 pm

  moc vam to spolu se Samem slusi, ta pohoda je citit i pres net. mejte se, eva

 5. Eliza August 24, 2007 / 9:29 am

  No to je paráda, lehnout si na záda,…To si myslím lépe užíváš s mrňátkem, nežli v rekonstrukci v Londýně. Moc vám to přeji, a také hlavně babi a dědovi, takové neplánované návštěvy jsou ty nejlepší. A propo – na Dejvické jsou na přestup výtahy, ale jsou dost utajené, chce to vyslídit!

 6. buteo August 24, 2007 / 12:24 pm

  Sečteno, podtrženo,klady a zápory se myslím vyrovnají a protože se vzpomíná vždy na to lepší, tak jsme coby banánová republika dopadli ještě. Spousta se udělala a ještě udělá, jen co nahoře přestanou šmoulit penízky daňových poplatníků za osobní věci a brebendy politiků.

 7. zuzi August 24, 2007 / 8:13 pm

  pohodička … život je krááááásnýýýýý ….

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s