Samovo perpetum mobile

fotoblog$$OBR242255$$
natahujeme na plac

$$OBR242256$$
mozna to prespime…?

$$OBR242258$$
..ale kdyz tady se usina lip ;)

$$OBR242257$$
spokojenost po nakrmeni (na jak dlouho?)

12 thoughts on “Samovo perpetum mobile

  1. Jé, klasická zavinovačka! To se už teď tak moc nevidí :-) Moje holky ji měly taky. Ta první v ní byla ráda, na tu druhou nezabírala :-)

  2. ta zavinovacka je po mne, mamca ji vyprala u babicky na pude spolu se spoustou bavlnenejch kosilek s krajkovymi limecky, vyvarila a privezla.Je to bezva platynko, parada!

  3. Roztomilý uzlíček, který v životě udělá ještě spoustu super věcí a spoustu super vylomenin !!! :o) :o) :o)

  4. Jééé,já jsem byla pořád v klidu, ale teď jak vidím Tvého rozkošného Sama a další miminka, tak mě to začíná docela brát :-)) a nezřízeně se těším!

  5. Je to pěknej Sam-ec! Zdá se mi dobře živený, chtěla bych si to mládě hezky pomuchlat, jak je roztomilé. Na té třetí fotce je viditelně velmi spokojený :o), dík za fotky :o)

  6. koukam ze ma na vsech zavreny oci .. ale obcas je otevre a pak skoro vubec nemrka a trenuje schopnost hypnotizace..Umi se tvarit strasne vazne. A skoro vubec nebreci…je zlatej. Jo, Leni, nova rubrika…uvazuju o tom ;) ale abych se tu pak nerozplyvala nad kazdym peknym ukrknutim a hovinkem atp..nektery lidi to jsou schopny prehanet..no uwidime ;-) kazdopadne dik vsem xx

  7. sam je doopravdy kouzelny.... a kdyz se rozplyvat budes, budes moct aspon za par let vzpominat, bo tady vsechny ty hezke ci zajimave zazitky budes mit pohromade.. :) zamysli se nad tim, neni to k zahozeni. a pro nas, snad jednou budouci matky, je to taky inspirativni a poucne! :))

  8. GratulaceTak se připojuji ke gratulacím k synovi/jak to, že ještě nemá dredy?))/ a při jednom vše NEJ k svátku.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s