fasady v New Crossu

dve momentky foceny z horniho patra autobusu

$$OBR128853$$

tohle je naproti zastavce metra/vlaku a je (mizerne) videt vyloha internetovy kavarny odkud se daj LEVNE POSLAT PENIZE do Nigerie. Takovejch ‘kancelari’ je tu na kazdym rohu dvacet a samozrejme je to drahy jak prase. Jestli se nepletu tak za kazdejch 200 poslanejch liber si uctujou 10. (samozrejme to neni spatnej job – kazdej vi ze africanu je tu hodne a ze tu jsou proto aby vydelali penize a poslali je domu)

Kadernictvi je dalsi oblibenej byznys africanu. Jednak kazdy kadernictvi je ‘klubem’ kam si lidi chodej posedet, pokecat, pokoukat na fotbal v tv, pokourit nebo zahrat deskovou hru (neco jako dama), ale hlavne – africane maji misto vlasu hrebiky, takze se musi nechat ob den holit (vetsina muzu voli holou hlavu jako nejsnazsi reseni – ale neni nejlevnejsi – za holicskej zakrok se plati kolem 3,4liber). Damy si nechavaji vlasy spletat do copanku nebo nalepuji umele pricesky a velice caste jsou paruky. Proste vlasova pokryvka zen je malokdy jejich pravy vlas, takhle vam to reknu. Nekdy jim to zavidim, tu variabilitu a vysledny fantasticky efeekt a naprostou prirozenost se kterou ty kreace nosi, jindy si pokousim predstavit sama sebe jak vecer pred ulozenim se na loze se svym muzem odkladam vlasy a stavam se priserou – a jsem rada ze tohle dilema nemam)

O kadernictvich asi jeste priste, chodim tam s F. casto (posedet, pokourit a probrat politiku), jsem tem vetsinou jedina zena a VYHRADNE jedinej beloch – ale uz mne znaj tak se snad odvazim priste fotit.

$$OBR128854$$

Tohle je fasada squatu, skladajici ho se ze ctyr obrovskejch baraku, na hlavni ulici, kousek od magistratu, dole par obchodu a kavarana (no, obchodu….tak bizarni vylohy s vetesi a antikvitama ze clovek nema odvahu vlizt dovnitr, spis rekneme expozice nez obchod, nevim jak tam travej ty lidi cas, jestli sijou kostymy nebo jen pospavaj….) Je to barevny a hezky a libej se mi lidi ktery obcas zahlidnu vchazet zadnim vchodem dovnitr. Jsou taky pestri a vyrazni a vypadaj vyrovnane spokojene a stastne.

(Ted by mi Lui rekl "Are u on happy pills?" – znim jak idiot. LOL)

3 thoughts on “fasady v New Crossu

  1. O hodně jiné, než na nablýskaných pohlednicích z dovolené, když jede paní ředitelová na nákupy a pošle v barvách vyvedený Big Ben svojí kadeřnici.Díky

  2. Pozor long!Tvoje fotky , ty nejsou v žádném bedekru, jak potvrzuje bára s egem. To je vnitřní hodnota Tvého deníčku. Já jsem se jeden den tahal nenápadně za českou výpravou, takže jsem bez hledání navštívil to hlavní, co turisti absolvují v Londýně. Když však druhý den začali s hlídači u Westmin.katedrály smlouvat a prosit, zda by je nepustili zdarma nebo alespoň za bakšiš, tak jsem se definitivně trhnul a špacíroval jsem do odjezdu na pravém břehu mezi Towerem a londýnským okem. Byla sobota a půl Londýna tam randilo všech věků a barev kůže. Nemusel jsem rozumět, stejně jsem se náramně bavil a nasával atmosféru volného dne. Je to o něčem jiném, než sobotní odpoledne na břehu Mjösy. Žel foťák zaseklý, takže Londýn a Skotsko nic. Nejvíc mě mrzí, že nemám ani, jak stojím před budovou 1. golf klubu v St.Andrews, poblíž Edinburgu. No mám náblýskané pohledy a o Londýnu stejně jsem nehodlal psát a ejhle už jsem to přehnal. Já si přečtu některé Tvé články, prohlídnu nevšední fotky, ale kom.typu: Jé, hezké fotky jaksi nemusím. Hezký den

  3. na Londynsky Oko se chystam uz dlouho, je to uzasna a fascinujici konstrukce, a urcite mu tu venuju cestne misto s podrobnym popisem! Nabrezi (South Bank) ktery popisujes dobre znam, miluju Roayal Festival Hall (ted ji opravujou), National Theatre and Nat. Film Institute, nabrezi s kavarnickama, trh se second-handovejma knizkama pod mostem, barevny svetlylka na stromech, pejskare, skejtare, komedianty a zivy sochy…navecer na randeni SUPER misto ;) (jednou jsem malem mela sex na molu, kousek od prochazejicich se turistu LOL)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s