Interiery VII.

Byt s krbemNedávno jsme byli na návštěvě a nedalo mi to, abych to tam trochu neprolezla a nenafotila (byla jsem drzá já vím, ale v ložnici jsem nebyla :).

Zrovna mezi deštěm na chvilku vylezlo sluníčko a já se pokochala cestou neznámou částí Londýna a potom prostory a stylem jejich bydlení.

$$OBR492724$$
Koupelna s obklady a dlažbou která imituje přírodní kámen. Moc se mi líbí sanitární keramika. Čisté tvary.

$$OBR492726$$
Fantastický krb, takový jsem ještě neviděla. Nejdřív jsem si myslela že jde o instalaci výtvarného díla, něco jako prostorový obraz. Pak jsem pocítila sálající teplo a sáhla si na rozehřátou keramiku. Hebká a příjemná na dotyk.

$$OBR492725$$
Čelní strana krbu, obrácená do zahrady. Majitel bytu ma nejen stavebni firmu ale i vkus. Tohle prý chtěl někdo vyhodit, tak to zrecykloval. Lem z keramicke mozaiky je jednoduchý a přitom dokonalý.

$$OBR492727$$
Krb odděluje kuchyňskou část od obývací, která má obě stěny prosklené, s posouvacími dveřmi, takže se prostor interiéru volně propojuje s exteriérem.

$$OBR492728$$
Děti se chopily hraček kamarádčiných dětí a moje představy o tom že na zahradě musí být tráva aby byla krásná vzaly za své.

$$OBR492729$$
Přestože majitelé považují toto bydlení za provizorní a chystají se stěhovat, odcházela jsem unešená, mně by takovéhle bydlení asi stačilo. Nezbývá než se těšit na návštěvu v novém někdy v budoucnu.

3 thoughts on “Interiery VII.

  1. Koupelna a krb se mi moc líbí, i detail kachliček okolo, ale zahrada je pro mne deprimující, ani děti mi ji neoživily, připomíná mi provizorium nebo vězeňský dvorek, zkrátka něco za trest, ale třeba ve skutečnosti je to jiné..

  2. tak zuzi uz to napsala…vnitrek paradni,ale ta zahrada…na jezdeni pro deti ok,ale jinak se mi taky nelibi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s