Když ono se s těma dětma…

…tak těžko balí.myslím teda kufry.

$$OBR492909$$

Zbývají nám tři dny do odletu a přestože F. přestal chodit do práce a zůstává doma, a S. má až do pátku školu, pořád jako bychom likvidovali “běžné pohromy” a dostávali se k přípravám na cestu tak nějak obtížně a namáhavě. Udělali jsme pár nákupů, vyprali několik várek prádla, absolvovali očkování a to je zhruba tak všechno. Kamarádka mi půjčila kufr. Takže máme dva. Myslela jsem že jich máme mít šest ale teď jsem se znovu podívala na letenky a nejsem si jistá. Každopádně se nebojím že bychom neměli dát co do nich. Spíš bude zajímavá manipulace s nima. Já někde u nich budu stát, v každé ruce jednoho potomka (golfky neberem protože tam s nima není po čem jezdit) a F. bude shánět taxikáře a pomocníky na nošení. Nejhorší komplikace provázejí získávání víz pro mou kamarádku. Dneska několik telefonátů do Polska. Několik zbytečných cest. Frustrace. Do toho pronajímání bytu v Bráníku. Dobré načasování. A když děti usnou zabíjím čas na netu a sháním vnitrostátní letenky v Nigerii, hotely a místa kam bych se chtěla podívat, účastním se diskusí na nigerijských diskusních forech a nakupuji věci on-line. Tak abych snad šla už žehlit nebo vařit nebo uklízet? ,)

8 thoughts on “Když ono se s těma dětma…

  1. jsme tu!Vsechno je ok, akorat jsem si nevzala ctecku karet ani kabel k fotaku takze fotky az budem zpatky doma. Pisu si denik pekne tuzkou do notysku, ani prubezny zapisy na blogu nebudou, nemam na vsi pristup na internet. Ale nejak mi to vubec nevadi, zatim stejne nebyl na nic cas, vitame se s pribuznymi, jezdime nakupovat a sedime ve stinu pod stromem a popijime palmove vino…vsichni jsou happy xxx

  2. SpoonTak jsme zpatky doma. Nevim jestli mam zacit psat blog nebo knizku.Odjizdeli jsme a Nigerie byla na pokraji obcanske valky.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s