Design detskych tapet

Udelala jsem kolaz designu na ktere jsem narazila a ktere me zaujaly. Pokud nekdy budu zarizovat detsky pokoj urcite se tapetam branit nebudu. Mohou pusobit priznive na detskou fantazii a predstavivost – nemusi jit o fadni auticka nebo medvidky. Pokud se okoukaji, je jejich odstraneni/vymena otazkou nekolika dnu. Tak Sejra, s chuti do toho! :)

$$OBR461569$$

13 thoughts on “Design detskych tapet

 1. hatifnat January 30, 2011 / 8:31 am

  Jezismarja, ty mravenci! To vymyslel nejakej sadista, ne?Mapa je genialni napad.

 2. Puffin January 30, 2011 / 9:10 am

  Mapa a prázdný obrazový rámy mi přijdou geniální… ;)

 3. L. January 30, 2011 / 10:19 am

  jo, ta mapa mne taky !

 4. Mod. January 30, 2011 / 11:21 am

  Mapa a obrazy sou pecka!:-)

 5. martina January 30, 2011 / 12:53 pm

  Jednoznacne mapa a obrazy. Nas malej neustale resi,kde jsou pyramidy,kde ziji jaka zvirata a narody. Do ramu zase muzes lepit vytvory.

 6. hanele January 30, 2011 / 6:25 pm

  přidávám se k většině – obrazy a mapa jsou pecka, množství jakéhokoliv hmyzu a malých květin ve mně vyvolává paniku :) Ještě se mi líbí ty barevné šílené kočky, ale asi bych do velké plochy nešlo, musí se to rychle okoukat!

 7. loar January 30, 2011 / 7:22 pm

  Já chci zebry, pro sebe :) Ale jen na +/- na půlku zdi.

 8. Gomba January 30, 2011 / 10:34 pm

  kdysi dávnotakovéhle tapety neexistovaly, vůbec byl u nás výběr tapet dost omezený … tak jsme nakoupili barevné papíry a udělali trávu, kytičky, hříbky, smrčky, zajíce, krtečka, berušky, sluníčko, obláčky a jiné pitomosti … troufám si tvrdit, že nikdo tak vytapetovaný pokoj, jako měly tenkrát naše děti, neměl ;-)

 9. Evina K. January 31, 2011 / 9:33 am

  Mapa nemá chybu, a pak se mi líbí ta stínohra. My máme Rákosníčka. :-(

 10. squire January 31, 2011 / 2:22 pm

  Gombo, takhle vytapetováno mělo skoro každé oddělení dětské nemocnice, kde dlouhodobě leží malé děti:) Moje máti tam pracovala čtyřicet let a odmala jsem jí musela pomáhat vystřihovat z barevných papírů zvířátka, sněhuláky, sluníčka… aby se to potom lepilo po stěnách dětské chirurgie apod…

 11. Tinah February 4, 2011 / 10:41 pm

  pridavam se k vetsine, prazdny ramy (uplne vidim, jak by se primo do nich dalo malovat) a mapa. nase mala ma v pokojicku na zdi africkou krajinku – cca do vysky 1 metru (+/-) jsme zed vymalovali zelene se zvlnenym hornim okrajem, pak nahore na zdi slunicko a po te krajine behaji zvirata a jsou tam nejaky rostliny – to jsou nalepky na zdi. taky to melo uspech..kdyz jsem byla mala ja, vytapetovali nam nasi jednu ze zdi jen na bilo a my si tam mohly temperama namalovat, co se nam libilo. kdyz se omrzelo, proste se ta jedna stena pretapetovala a jelo se znova. ostatni zdi byla nejaka klasika.

 12. cifka February 6, 2011 / 7:41 pm

  dobra inspirace, neco spachame:)

 13. Sejra February 8, 2011 / 7:41 am

  Já sem konzervativní, mi se to moc nelíbí. Velká většina je pro malé šputny, něco mi příde úchylné (třeba ty mravenci nebo kostry zvířat), siluety zvířat mě skličují. Naše děti si vybraly ve vzorníku barev nějakou barvu, tou sem jim vymaloval a jsme všichni spokojeni.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s