9 thoughts on “Dum se stromem

  1. 2Vacheque: proguglovavala jsem termin ‘stillness’ abych si overila spelling (takovej muj ‘shortcut’) a zasekla se u Images. Tenhle snimek evokuje meditaci a prestoze nejde o budhistickej chram v Tibetu napadaji me same hluboce filosoficke veci kdyz se do nej vmysluji. :) Kdyz se pak podivas na lokalitu http://www.mymodernmet.com…ess-of napadne te film Prolomit vlny. A to ze lide zijici v melancholickych mistech museji mit hlubokou dusi.

  2. Na mě to působí spíš uklidnijícím dojmem než melancholicky. A "Prolomit vlny", i přes úžasný výkon hl. představitelky, byl pro mne čistě depresivní. Ale to je samozřejmě čistě subjektivní pohled. :-))

  3. Já si nemůžu pomoct, vidět to z praktického hlediska. Fotografie je krásná, symetrie záhadná, ale bydlet bych tam nechtěla ani zaboha. Žádné světlo v horních pokojích, protože větve stíní, a za větrných dní abych se bála, která větev mi prorazí střechu.

  4. co je to hluboka duse? a kolik tech stromu pokacela? nebo strom roste jenom tam, kde ma ochranu pred vetrem ?

  5. napad2tak se veci maji. kdyz jsem se na ten obrazek dival, napadlo me, ze by to mohl byt paradni nevestinec. ale mozna by bylo lepsi ho zborit a postavit misto neho pekny velky obchodak. ale kdyz je to na tom Islandu, nevim… to by tam mohlo taky prijit jenom par melancholickych dusi pro svicky na rakev.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s