Roxy 16wks

princezna nam roste

$$OBR450751$$ 

Je to ta nejhodnejsi a nejzlatejsi holcicka na svete. Vesela a spokojena.

 

$$OBR450752$$
Ma nejuzasnejsiho a milujiciho bratricka.

 

$$OBR450753$$  

Obe deti mi delaji radost, jedno je v ‘muchlovacim a vonavym’ miminkovskym veku a druhy se rozpovidalo a je s nim spousta legrace. Uzivam si materstvi a zaroven si pripravuju maly ‘miniprojektiky’ na dva dny v tejdnu kdy bude S. ve skolce a premejslim pomalu co dal, pak, az budu mit vic casu na sebe. Pripravovat se na navrat do pracovniho procesu pristi rok, co v mezicase, neco do CV, mozna nejakej dalsi kurs? …

 

$$OBR450754$$ 

Konci leto a nastava barevnej podzim kdy slunicko jeste zahreje ale uz nepali a stiny se prodluzujou. Prestanou nase pikniky, ubude casu stravenyho na hristich a v parcich a pribyde vytvarnych del na Samuelove ‘stene slavy’.  Nastesti ‘indoorovych’ mimoskolkovych aktivit pro deti je porad na vyber dost takze pres zimu doma u televize neskoncime ,)

Podzimni vylet do Cech se nakonec nekona a vy kdo si prave ted uzivate Babi leto v lune prirody, uzijte si i za nas! Nestihli jsme letosni Jicin mesto pohadky ackoliv jsem tam moc, moc chtela jet. Tak mozna Vanoce nebo Velikonoce. V planu byl take sraz bloggerek, alespon ho bude mozne poradne naplanovat :) Damy uz se tesim!  

11 thoughts on “Roxy 16wks

  1. ty jo na te první fotce vypadá starší :)a je fajn, že ti dětičky dělají radost. Asi na tom něco bude, že když je v pohodě mamina tak i děti :) Mé děti jsou taky pohodové, ale u nich je to proto, že mají postarší nervozní matku a tak jsou raději v pohodě…:)

  2. Krásný děti, Roxy vypadá děsně dospěle a rozumně. Tvoje zápisy vždycky působí děsně pohodově, taková rodinná idylka. Výborně to naladí. :)(Jo, a na sraz těším… ;))

  3. Ta fotka s tím pruhovaným tričkem je fantastická. Sraz blogerek musí také být fajn, to je vás tolik? (divící se smajl tady není, bohužel). Děti jsou nádherný a přeji vám pěkný pohodový podzim.

  4. Díkyza návštěvu našeho blogu, tím jsem objevila Tvůj – zdravím a těším se na pročítání, MíšaUž nejsem ve věku, kdy jsou v rodině roztomilé dětičky, proto se těším na fotky Tvých :-))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s