Fler

zamilovala jsem se do Fleru.cz

$$OBR441432$$  

Cesi maji zlate rucicky a ne ze ne! Uvazovala jsem o vyrobe kapsare na zed nad Samuelovu postylku, ale ted vidim ze poustet se do toho vubec nema cenu, ze uz je to stokrat a lepe vymysleno a vyrobeno. Takze si asi jen zadam rozmery a barevne modifikace u tech sikovnejsich :)

A tech detskych hackovanych hracek, cepicek, hracek a sperku! Vsem co maji smysl pro vytvarno timto *THUMBS UP*!

12 thoughts on “Fler

  1. akorát sháním nějaké nové polštáře na sedačku! A tady jich je hafo a některé jsou fakt krásné a hezky barevné!Díky za typ :o)))akorát si nedovedu představi, za jakou dobu si prohlédnu všechny ty polštáře! Vylezlo mi jich na 200 stránek :o)))

  2. Teda tos mě dostala!!!! Hned sem tam objevil nádherné skleničky s na cínové nožce, které musím mít!!!!!

  3. Fler je super, ale kapsář vlastnoručně ušitý od maminky má úplně jinou váhu,ne? :)

  4. Lauro to urcite jo, ale sici stroj mam v Braniku a z toho co jsem zjistila tady je tu vsechno co se tyce rucnich praci neuveritelne drahy – nite, bavlnky, vlny, knofliky, a obchody typu Svadlenka snad ani neexistujou. Nejaky latky bych dala dohromady ale vatelin, velky jehly a bavlnky atp jen tezko..

  5. to je kapitalisticka delba prace, to nema s ceskyma zlatyma rukama co spolecnyho.ty zlaty ruce jsou od toho, aby kdyz nemas prachy sis to udelala podoma, deti to stejne vic oceni.abych tak rekl , to jsou ty pozlatka kapitalismu. Rad je mit muzes, libit se ti muzou a je otazka : mas na to:

  6. kdysi jsem objevila etsy, do dvou let u nás vznikl fler, musela jsem si je zakázat oba a mám jen povolené dny vstupu, abych nekupila krásné papíry, korálky, hračky, plakáty, fotky atd příliš často! :)

  7. Zdravím,patřím do Fler týmu, a protože sleduju, co se o Fleru píše, objevila jsem Váš blog:)Jsme moc rádi, že Vás Fler zaujal a na tu návykovost fakt bacha, já už jsem závislá dva roky:)Michala

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s