Home sweet home

navraty jsou vzdycky sladke

Pamatuji si kdyz jsme se vratili po mesici z Nigerie jak mi nas stary byt pripadal uzasny, luxusni, grandiozni, plny novych vuni a barev. Jak jsem znovuobjevovala slunecni odrazy na stenach a drevenych parketach, jak jsem se nemohla nabazit se na vsechno divat a vseho se dotykat. 

Jak clovek oceni to co ma az kdyz to chvili nema! Nas novej byt jsem myslela ze znam a ze je ordinerni, ze me nemuze prekvapit. Ze jsem byla pryc jen chvili. Presto me na par chvil doslova unesla jeho cistota, barvy, tvary, prostor, pocity v nem. Manzel sice nesundal vanocni dekorace a ve drezu byly stale jeste misy od vanocniho salatu a Alan koukal z gauce na fotbal, ale me misto ocekavane unavy a vycerpani naplnila uleva a vdecnost za existenci neceho co muzu nazyvat domovem. Sedli jsme si vsichni s drinkem a sli spat az dlouho.

A navrat do starych koleji a rutin nemohl byt lepsi. Nemyslela jsem si ze mame rutiny. Ale mame.

Sobotni sraz s holkama a detma. Plna hospoda. Divokej softplay. Pondelni tanecni krouzek a po nem playgroup v Telegraph Hill Parku. Nahodne potkani znamych, pozvani na narozeninovou party. Dlouha prochazka s kolobezkou na kopec a zpatky. Skoro jarni pocasi v nedeli.

A nekonecne blbnuti doma. 

Telefonaty a priprava prihlasek do skolky. 

A zase prace, prisla za mnou sama, budu to brat s rezervou ale obcas si do ni odskocim dokud to pujde.

Its good to be back!

 

$$OBR431715$$

$$OBR431716$$

$$OBR431717$$

$$OBR431718$$

$$OBR431719$$

$$OBR431720$$

$$OBR431721$$

$$OBR431722$$

$$OBR431723$$

$$OBR431724$$

5 thoughts on “Home sweet home

  1. takový slova vždy pohladí po duši i ‘nezúčastněné’. Mějte se všichni fajn a užívejte si života jak jen to půjde! :)

  2. Hm, ty sušenky na podlaze, to je moc dobré:-) Naše děti to dokážou, aniž by museli drtit sušenky na podlaze, jim stačí je normálně jíst:-)

  3. Vidíš, i to je ten rozdíl od ponájmu. Všechno si časem přehodnotíš. A na všech svých rozhodnutích začneš hledat něco pozitivního. Ať ti ta tvá rozhodování přinášejí jenom radost. To je to, že se rozhoduješ sama, sama si vytváříš styl života jaký chceš a nestáváš se jenom čekající a odevzdanou ovcí, která si jenom stěžuje. Ty totiž máš teď radost sama ze sebe, protože jsi takové rozhodnutí učinila sama, rozhodla jsi se tehdy v tom zatuchlém suterénu jednat. A sklízíš jenom radost ze svých činů. Spoon moc ti stále držím palce. Hrozně mi připomínáš moje dcery, které jednají jinde ale podobně. A vidím, jak je to stále v pohybu a jak jsou rády a spokojeny samy se sebou. Dokonce se možná stane, že tě v budoucnu i budu moci navštívit v Londýně ??? Možná. Jedna dcera se má v budoucnu stěhovat do Anglie. Tak zatím pa a moc dalších šťastných chvil v tvém domově!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s