Na uradu prace podruhe

Prvni z rady (?) pravidelnych navstev

Byla jsem vybavena odminule ‘knizkou’ na zapisy o svejch pokrocich, instruovana jak zaznamenavat veskere akce (telefonaty, cteni inzerce v novinach, posilani majlu) a datumem dalsiho pohovoru. Na techle kratkejch ‘petiminutovkach’ urednice jen prelitne okem zkusenym me zaznamy (vse zalozene na duvere, donesla jsem i kopie odeslanejch mejlu ale nemela na to zajem ani cas koukat). Optala se mne jestli se me podminky nejak zmenily, ja odvetila ze ne, pani me podepsala knizku a mam se hlasit prespristi patek.

Jeste se o vysi me podpory nerozhodlo ale muzu zrejme pocitat s necim mezi 65-95 librami tydne, podle toho jak posoudej nas rodinej financni stav, resp. manzelovou solvetnost jako zivnostnika. Podpora je podminena jednak plnenim podminek z me strany (viz vyse) a pak taky omezena casove.

Bylo neco k poledni a ja si kracela proslunenym Deptfordem s prozpevujicim si synem v kocarku, a vahala mezi kavarnou BEARS (nacpano) a prolezenim bazaru (pozdejsi nakup detskejch knizek a hracek temer zadarmo). Jeste pak cestou trznici tuhle cerstvou rybu, tuhle zeleninu a bylo mi blaze. Trikrat se mi dneska stalo ze me cestou oslovil sympatickej mladik s komplimentem a mrknutim oka. Zvlastni konstalace hvezd asi. Tenhle zivot se mi zacina libit, dlouhy prochazky, navstevy heren a aktivit pro S., doma uvareni dobryho obeda a sklenicku vychlazenyho Chardonnay. Odpoledni spanek se S. od dvou do pul paty.

$$OBR389949$$

deptfordsky grafiti

$$OBR389946$$

nova a uz kultovni kavarna ve vagonu – the deptford project – varej tam vyborne, maj fajn interier a dokonce patio s drevenou podlahou a palmama.

$$OBR389950$$

Urad prace – musela jsem se 2x ujistit ze nejdu do kostela

$$OBR389948$$

a novy tricko z Peacocku kterej jsem mijela cestou. Mozna to je pyzamo ale who cares.

13 thoughts on “Na uradu prace podruhe

  1. Taky miluju bazary a uz se nemuzu dockat, az propukne sezona car boot sales! Jinak vitej zpet mezi full time mums ;o)

  2. Nezaměstnaná maminko se sklenkou vychlazeného Chardonnay v ruce, po třech nocích všelijakého řešení mám pocit, že se budu moci za čas vrátit. Sice trochu méně, ale cítím, že mi všichni chybíte :)

  3. :):) s tim Chardonnay to vidim stejne mila Spoon, jen ti mrkajici mladici a slunicko tu na severu Cech nejak chybi, ach jo…ale nevzdavam to :) Vis, jeste jsem sem nikdy nepsala – virtuální komunikaci moc nevyhledavam, ctu vsehovsudy Tebe a Baru ale mam pocit ze ve vas nekde mam spriznene duse, (i kdyz vas vlastne neznam) lidi – zeny – matky – ktere resi podobne problemy jako ja, podobne se raduji, podobne premysli…casto me inspirujete, casto pobavite, pohladite peknou myslenkou…. Co chci rict je, ze kdyz jsem vcera cetla ze Bara proste zmizela, tak jsem mela pocit jako kdybych ztratila hodne dobrou kamaradku. Az na slzicky mi slo :)uklidnoval me fakt ze nekde ale je a ze casem treba nekdy nekde neco zase napíse (knihu konecne :) Ehm :) proste vam moc fandim! Btw. me batole je se svoji akcnosti mimo tabulky (bohuzel bez nadsazky) :) procuji hnedle od porodu na part time (jsem single mother), sem tam to trochu dre ale nevzdavam se kazdodennich malych radosti…Dneska jdeme lyzovat. :)* L.

  4. I do prdele, chce se mi zvolat! Směju se tady a život mi připadá hned snazší. Když žena “vyzařuje” je to poznat a ta zpětná vazba ještě posiluje ten úžasnej pocit. není mi zrovna nejlíp – sama za to můžu že šéfka na mě něco šije – nepříjemnýho a u syna byla disgnostikována psychóza se vším co k tomu patří. Dík za nevědomou podporu, Honza přijede za chvíli z Prahy na vycházku, tak se na to chystám, aspoň s lepší náladou… :)

  5. “deptfordsky grafiti” maloval osobně ten velmi známý pán? co už nevím jak se jmenuje, ale je to jeho styl.a kavárna “bears” musí být nejlepší, předpokládám že tam obsluhují brtníci.

  6. Ahoj Spoon,kultovni kavarna ve starem vagonu! to je skvely marketingovy tah. ceske drahy se spoustou starych olezlych a nepojizdnych vagonu by mohly rozsirit sve podnikatelske aktivity a treba by casem bylo i na nove vlaky!;-)

  7. preju, at se to s tou praci vyvrbi pozitivne, ale jak vidim, jak si to uzivas, tak by se F. mel poradne ohanet a sehnat dobrou praci a ne fantazirovat o podnikani, at si muzes doma uzivat :) i kdyz tva kvalifikace bude asi vzdy lip placena… drzim palce at je lip!!

  8. Mám chuť na malý výlet, tak si mě těmi fotkami nalákala! A zcela zeleně závidím ty možnosti procházení se a poslouchat prozpěvujícího syna – tady jsou metrové závěje, do toho pořád sněží- horizontálně a nikdo tě nemá jak okomplimentovat, protože nikdo nic nevidí :) Držím palce, ať do toho centra zas až tak dlouho chodit nemusíš!

  9. holaAhoj bývalá kolegyně. Tak ať se s hledáním práce zadaří. To plynutí času s dětma zcela chápu, mám je sice na část úvazku = 2dny v týdnu, ale znám to :) Kdybys časem uvažovala o práci doma, jako živnost (nevím co to v GB obnáší a zda je to pro případného zaměstnavatele nějaká výhoda), tak jsem narazil na zajímavej soft: http://www.doublecad.comNabízej 2D cad velmi blízkej autoCADu za registraci (no money). Tedy slušnej – legální- pracovní nástroj pro draftsmena (umí to dwg) zdarma.Mějte se dobře a jak říká jeden životem prozkoušenej známej: “Nějak bylo, nějak bude.”

  10. Hanko z Anglie: skoda tvyho blogu, chodila jsem tam rada. A melas to prositovany i s jinejma priznivcema pres komentare + skvelou grafiku a upravu, neni ti lito ty prace? Researche, zajimavy i poucny clanky.. Asi bylo naky obdobi ‘ruseni blogu’ :) Liduska: To me nesmirne tesi, prave v tom vidim smysl blogu – propojeni mezi lidma na vzdalenejch mistech, treba Sibir, Aljaska, Indie – a postupne poznavani toho ze vsude je to vlastne uplne stejny :-) Tak se drz – jsme s tebou!BTW ti mrkajici mladici byli dredaty cernosky mladici, o ty je u vas zcela nepochybne nouze ;)) Brtnik: medvedi kavarnu s galerii nafotim zas priste. Obsluhujou tam sympaticky slecny.)Grafiti na Banksyho netypuju, je amatersky, ale kdo vi? Bo: diky, pripomels mi ze bych mohla zacit zas inzerovat uceni CADu :)))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s