9 thoughts on “Londyn z vysky

  1. wowNádhera, zkoukla jsem všechny a jsou úúúúúžasný. Akorát pro ekology to nebude nic moc, tolik “zbytečně” vyplýtvané energie by možná docela dobře osvětlilo nějaký africký stát :)

  2. Je zajímavé, že Londýňané se neobávají protestů ( nebo nevím jestli proti tomu někdo protestuje)a klidně zasadí mezi stávající historické budovy modernu. Zatím co v Praze s tím jsou takové problémy. A to osvícení Londýna je vidět ze satelitu na nočních obrázkách Evropy jako jasně nejzářivější bod.

  3. eli, taky ne vsude, treba na 8.ce vidis ze tam nechali fasadu a za tim postavej neco co bude navenek ‘historicke’. Jinak asi umej posoudit dopredu kvalitu protoze nic noveho se starym se tu vylozene nebije tak aby si jeden pomyslel ze to je ‘hruza’, naopak se to vsechno pekne organicky prolina.

  4. Prohlížela jsem včera na svém přesvíceném monitoru a musím uznat, že to je mnohem lepší než ta úplná tma. V tomhle případě se přesvětlenej monitor vyplatil!Ta okurka!!!, chtěla bych se podívat dovnitř, nemáš odkaz???

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s