drevene sosky z Afriky

Porad jeste u mne dome v kufru

Podarilo se mi nakontaktovat tu spravnou osobu pres vanocni trhy na Southbanku. Misto aby mi odpovedela na mejl s fotkama detailama o terminech, cenach stanku a podminkach prodeje, rovnou mi vola. Pochvali ze jsou to moc pekne sosky ale hned jde k jadru veci: ‘are all characters coloured?’ …’no ano, vsechny postavicky jsou cerne’….odpovidam…a ona se jezi ‘to by mohl byt problem’…trochu nechapu, ze by obraceny rasismus? Vysvetluje mi ze jde o EVROPSKE trhy a tudiz ze mozna ne uplne vhodny sortiment, nicmene pozdeji mi emailuje na koho presne se obratit, ze to nekomu ‘predala’.

Napada mne ze to opravdu necham na Camden Market a na Southbank zkusim vyrazit s medovejma pernickama. Je hrozne snadny je upict a zdobit je mne bavi. Tak ji obratem posilam jiny fotky a opet cekam s jakou cenou za pronajem stanku se vytasi. Hmmm svarak a pernicky….mnaaaaam

$$OBR373076$$

veslari

$$OBR373077$$

sberac palmovyho vina

$$OBR373078$$

autobus

8 thoughts on “drevene sosky z Afriky

  1. Ty jo, pěkné. A to ty jako po večerech, ještě vyřezáváš?……pokus o vtip…čas medových perníčků je v plném proudu….tak pak pošli nějakou vůni…

  2. Veslaři jsou nádherní! a fotky perníků určitě taky nahoď. Přeji, ať vyjde jedno či druhé, nejlépe obé!! A Franklinovi rychle nějaký super job, ať jsou svátky veselé.

  3. Dobrý a do toho náklaďáčku můžeš naložit nějaký ty perníčky. Bude to jistě hit předvánočních trhů!!!

  4. paja: to se mam vybavit plynovou bombou a hrncem? na to je potreba mit naky vetsi nadobi. A mozna i alkoholovou licenci:)leni: jeho veci maj v prumeru metr na metr a pul, bohuzel. Vezmem fotky.zuzi: to neni nakladak ale autobus a je plnej cestujicich. Ale neboj, vsechno bude! ;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s