Samuel cestou domu

Takhle jsme sli z letiste, ja kufr a kocarek a pysny otec za ruku syna.

$$OBR355898$$

Uz jsou to dva tejdny co jsme se vratili z Cech, me to pripada jako vecnost, fakt jsme si ten vylet uzili, kazdy rano jsem se pak budila s takovym tim ‘kde to jsme, co je za den, copak dnes podniknem?’ nez jsem si uvedomila ze je bezny pracovni den a jedine co podniknu je presun do prace. 

Tuhle sobotu bude Samuelovi 14mesicu. Kazdy den mi pripada samostatnejsi, veselejsi a jednou jedinkrat mne rano neprotrapil s jedenim nebo oblikanim a pripravou na odchod k Mariam. Je fakt az neuveritelne hodnej. Vubec nebreci, nemame problemy s usinanim, spanim, vlastne vubec s nicim! neni to podezrely??? ;-))

6 thoughts on “Samuel cestou domu

  1. Nechci to zakřiknout, ale aby to se Samuelem nebyl “klid před bouří”. :-)) “Moje” děti například poslední dva týdny zlobily úplně extrémně. Asi jsem z toho začal šedivět. :-))

  2. Hmmmm….. na vsech predchozich fotkach byl porad takove decko, baby…ale tady na ty uz pozoruju takovej..chlapskej vyraz?! Je to mozny ? :)

  3. přesně to samé mě napadlo, když jsem ho tady viděla; už to není to “miminko” s předchozích fotek; spoon, máš překrásné dítko!!!

  4. Můj vnuk byl takovej sladkejže jsem si říkala, že moje dcery byly proti němu ďáblice. Až do té doby, nežli se jeho mladší brácha začal rvát o své místo na slunci. Od té doby není hodiny ani minuty, aby se ti dva o něco nehádali, neprali, nezlobili. Předtím jsem s tím prvním mohla jezdit ještě ve čtyřech letech jako s ukázkově hodným dítětem, teď ( dnes u mne byli skoro celý den) tak už jsem je úplně vyhodila na trávník za domem. Když přišla dcera, tak se zhrozila, kde že jsou, a že je samotné takhle ven ještě nepustila. Říkám, no co jsem měla dělat, buď bych musela z bytu já nebo oni. Tak šli oni. Tak ať ti to vydrží co nejdéle.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s