strecha jako had

jako na zacatek mi mohli dat neco jednodussiho myslim ne?,)
$$OBR328749$$

$$OBR328750$$

$$OBR328751$$

$$OBR328289$$

$$OBR328290$$

navic se k tomu nikdo moc nehlasi, podklady nejsou, inzenyr co to dela je v brusselu, jsou tu nejaky 3d modely ale o jejich presnosti neni nikdo presvedcen. Takovy navrat do prace je presne to po cem se mi nestejskalo. Plus ranni zasekanost v centru, vcera jsem nabrala hodinu zpozdeni pri pokusu dojet do prace autobusem (normalne mi to trva 45min ale vcera jsem byla na ceste od 8 do 10).

9 thoughts on “strecha jako had

  1. hm…nerozumím tomuale na první pohled to mému oku lahodí… a celkově děkuju za prvotřídní “cestopis” z Čech a za tipy, kam vyrazit s návštěvami:-)

  2. NádheraTyto stavby já můžu i když neodborník. Obdivuji odvážné mosty, lehounké samonosné střechy /fotbal. stadion Schalke 04, vloni jsem si prodloužil cestu jen pro zajížďku na berlínský Hauptbahnhof s jeho střechou/. Krásná práce. Ještě, co a kde to bude? Hodně úspěchů

  3. Mediaciteprojekt se jmenuje Mediacite, je v Liege (Belgie), bude to obchodni a kulturni centrum, autorem designu je http://www.ronarad.com/ a my delame jen tu strechu, prevazne se modeluje ve 3d takze ty my 2d plany jsou prevazne jen pro celkovej prehled a archivaci protoze vsechno se zpracovava na miru vyrobcem podle x,y,z souradnic jednotlivejch segmentu.

  4. Mně se ta stavba libi teda moc,nikdy jsem nic podobneho nevidela. ze se stala inspiraci autorovi svleknuta hadi kuze je videt natech snimkach interieru. Tu “svlecku” jsem dvakrat videla v prirode, je to uplne presne, jako prusvitna zahnuta trubka s vyraznou kresbou struktury pokozky. Dobry napad i kdyz ty z toho takovou radost nemas :)

  5. to zuziJá myslím, že má radost, dokonce jí to moc uspokojuje dělat takovou nádhernou práci a myslím, že fňukla jen proto, abychom my laici si nemysleli, že je to zas brnkačka.Lutych znám jenom kolem nádraží,pochodil asi dvě hodinky, ale moc odvázaný jsem nebyl a tak jsem pokračoval dál.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s