Lidi by si meli delat navzajem radost

napriklad ja se Samem$$OBR276223$$
Sam je rozeny filosof, vydrzi se dlouze zamyslene divat z okna

$$OBR276224$$
nesmely usmev pro fotografa

$$OBR276225$$
udelala jsem mu radost porizenim tehle playmat

$$OBR276226$$
s hrackama a ozdubkama ktery se daj kousat a zaroven jima skubat

$$OBR276227$$
pak mu tatka udelal na zimu letni sestrih (pojedem prece do afriky)

$$OBR276228$$
kdyz uz jsem propadala do depresi nad nemoznosti prechodu na lahev, predvedl mi Sam takovyhle kouzelny paseni koniku, ze jsem uzasla a pro zbytek dne zapomela na vsechno trapeni.

$$OBR276229$$
vydrzel takhle asi 5minut a jeste chrestil s chrestitkem, zatimco jsem mu dorovnavala sestrih (F. mu vcera udelal jen pulku hlavy a tak chudak vypadal jak kdyz chodime na ozarovani a vypadaly mu vlasky)

$$OBR276231$$
Miluju tenhle africkej styl noseni (foto z nasi ulice) ale je mi predem jasny ze (i kdybych ho technicky zvladla) tehle elegance nikdy nedosahnu

8 thoughts on “Lidi by si meli delat navzajem radost

  1. Takový krásný vlásky a proč je teď plešouneeek?? Šátek zvládneš – i když na zádech je to prej až level 2 ;))

  2. Paráda. To přikrmování tě čeká ať chceš nebo nechceš, takže žádné depky, to jinak nepůjde. Do 18 ti ho kojit nebudeš. Možná poznáš, že jsou pak ještě další mnohem horší a deptající věci, ale to tě nechci předem strašit. Tak se mějte vespolek a užívejte si to.

  3. claire, on manzel je silene outlocitnej a zacal zkoumat jak se mu mezi vlasky odlupuje sucha kuzicka a rozhodl se pro radikalni reseni, abychom mohli (resp. ja) kuzi osetrovat specialnim kremem. Ovsem hned po oholeni tam ma strniste a asi to moc dlouho natirat stejne nepujde. Druhej duvod byl (podeziram ho) ze ceka ze mu ted narostou jiny vlasy, africky, protoze to chmyri co mel bylo po mne ;-))) Eliza: ani mne nestras…uzs mne postrasila dost s tim komentarem k zarlivym chlapum ;o)

  4. le spoon já tě nestraším, jájenom čerpám z toho mého už dávno prožitého. Ty si přeci uděláš život naprosto po svém… To jenom jako jedna z možností, jak se život zvrtne.

  5. Tvuj malej je nadhernej, a neboj, ten satek na zadech zvladnes (ale asi az bude maly vetsi), moje kamoska takhle nosi 15-mesicni dceru.

  6. Spoon,pro nás neelegantní nečernošky je tu (mnohem pohodlnější než jen kus látky přes prsa) onbuhimo http://www.ecobaby.cz/fotogalerieonbu.htm – používám jen pro nošení na zádech a nemá to chybu ;) . Akorát s tím čekáním to nesmíš přehnat, protože jak ti mímo začne chodit, na zádech už se mu nebude líbit (a nosí se tak děti už od osmi týdnů). Držím palce a dej vědět, jak jste dopadli s flaškou…PS: moc mu to sluší i bez vlásků!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s