Interiery

Aneb trochu ostrovni inspirace interier1
Interior 1 – Retro

interier2
Interier 2 – Red

interier3
Interier 3 – variance Slabcu ;)

interier3b
tamtez

interier3c-ex
a pohled zvenku

interier4
Interier 4 – inspirace pro Butea

interier5-ex
Verandicka navecer – inspirace pro Paju

10 thoughts on “Interiery

  1. Spoondíky za tvoje inspirace. Jinak se mi tu stále pěkně čte, i když jsem doposud nestihla vše. Pro mne je do budoucna na chalupě inspirativní obr. č. 5, snad jen ze strany alespoň trochu chráněný před větrem. To víš, já tam nemám ten výhled na moře, to bych to určitě nezakrývala.Je vidět, že děťátko si stále dává na čas, když máš čas na web, tak přeji hodně zdraví oboum.!!

  2. krasny vyber, libi se mi vsechny, dycha z nich drevo, kterym tu ve spanelskych interierech setri:( (kamenne, kachlikove podlahy chladi ve 40st vedrech lip….ale…)

  3. Eli, ja se zabyvam vsim moznym jenom ukolama do skoly ne, teprv ted jsem se prinutila hnout s praci c.2, je to stav mysli – jakmile clovek odklada a odklada, nejak se mu zafixuje ze to ‘pocka’ a takova neurcita ‘nechut’ ale jakmile se do toho zabere zjisti ze je to vlastne zajimavy…takze ted jedu ve fasadach. Uf. ;-)

  4. 345 – jednoznacne ma volba. planujeme neco podobneho postavit, jen se nam to ted nejak nerysuje.. :(ale ja bych do toho zakomponovala ty spanelske dlazdicky – ty jsou opravdu kouzelne!

  5. jojo, krb. Tatka mel postavenej skoro uplne stejnej ale bohuzel to nak netahlo ;)..Jinak mne se libej ty naaranzovany psi. Hned bych takovyho jednoho brala!

  6. Otevřený krb jsme měli, smrad a kouř šel všude jinde nežli tam, kam měl. Takže jsme to předělali na topení něco ve stylu na 1. obr. v černém a větším.Nádherně vyhřejí i pokoj v nadm.v. 600 m.n.m za 1 hodinu. Předtím jsme měli po třech dnech sotva 18 st. a bolavé oči od kouře.

  7. potrebuju inspiracina opravu slabce 5.zatim delam zahraduzda se ze se dari.ale 5 by mela byt1.ekologicka 2.easy access 3.tepelne sobestacna a ja nevim co jeste….

  8. vsechno bude, zamerime, nakreslime, nadesignujeme … Budu zatim archivovat zajimavy a hezky veci ktery mi prijdou pod ruku. Pozdravuj sousedku v 6ce. ;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s